home Yazdı & Yorumladı Yeter Ki Sen Yürekten Oyna ESES!

Yeter Ki Sen Yürekten Oyna ESES!

Bir takım ne ister? Futbol, basketbol, voleybol ne olduğu önemli değil bir takımın en can alıcı kısmı ise şüphesiz taraftarı ve verdiği desteğidir. Eskişehirsporlu olmak farklı diyoruz, burası her yer değil diyoruz herkese bunun bir çok sebebi var, bunlara bu gece bir tane daha eklendi. Bu gece Eskişehirspor’un her daim vefalı, her zaman koşulsuz destek veren ve ilkleri yapan taraftarı Mersin İdman Yurdu maçı öncesi futbolculara hayatlarında çok fazla göremeyecekleri ve hissedemeyecekleri bir gece yaşattılar.

Eskisehirspor Yeter Ki Yurekten Oyna

Bir gün düşünün hava soğuk, öyle haftalar öncesinde de bir hazırlık yok ama yaklaşık olarak 1000 kişi ellerinde meşalelerle takımın tesislerine gidiyor ve gollerden sonra kendisine koşan futbolcularına maç öncesi moral amaçlı koreografi yapıyor futbolcularına. Eskişehirspor Taraftarı bu gece yani 02.02.2013 tarihinde harika bir show’a imza attı.

 

Eskişehirspor bu sezon Ersun Yanal ile birlikte harika oynuyor, izlerken herkes heyecanlanıyor fakat Eskişehirspor ve Eskişehir her zaman farklıların yaşandığı yerdir, bunu Amigo Orhanlar, Fethi Heperler ile gördük ve bu sezon FİFA Fair Play adaylığına gösterildiğimiz St. Johnstone maçı ile perçinlemiş olduk. Bu şehirde futbol sadece futbol değildir, yani aşk 6 harf değil 13 harfli bu şehirde. Bunun en büyük ispatı Ersun Yanal gibi sakinliği ve profesyonel ile bildiğimiz hocanın 3’lü çektirmesi ve futbolcularında meşalelerle bu eğlenceye katılması ile görmüş olduk bu gece.

futbolcu mesaleersun yanal 3lu

Bu sezon ve bu gece dediğimiz gibi haydi “Şampiyonluk Çok Uzak Değil, Eskişehir! Yeter ki sen Yürekten Oyna, Eskişehir!”

 

 

 

 

One thought on “Yeter Ki Sen Yürekten Oyna ESES!

  1. Önce Fenerbahçe’li sonra Eskişehirspor’luyum. Memleketimin takımı Kocaelispor’lu değil Eskişehirspor’luyum, taraftarı sağolsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir