home Pis Boğaz Gurme Cafe Del Mundo: Varuna Gezgin – Gezginlerin Yeri

Cafe Del Mundo: Varuna Gezgin – Gezginlerin Yeri

Cafe Del Mundo: Varuna Gezgin konsept olarak Eskişehir’in ve Türkiye’nin en farklı ne niş mekanlarından biridir.  Artık konseptli kafeler çok daha fazla seçenek edilir oldu. Cafe del Mundo mutlaka bu kafelere örnek gösterilebilecek bir mekan. Senede en az iki sefer müşteriyleriyle birlikte geziler tertip eden, onlarla dünyayı dolaşan, duvarları çalışanların gittikleri yerlerden getirdikleri koleksiyon ürünleriyle dolu Cafe del Mundo’ya şayet yolunuz Eskişehir’e düşerse kesinlikle uğramalısınız. Soluklanmanız ve kendinizi gezgin gibi hissetmeniz için çok doğru adres.

Cafe Del Mundo’nun çeşitli günler, çeşitli aktiviteleri bulunur. Problem haftanın belli bir günü, 1 metre bira indirimli olur. Bir günü bir metre tekila veyahut votka falan filan, haftanın bir günü de “Quiz Night” vardır. Quiz Nightta başarılı olan 3 ekibe çeşitli armağanlar verilir. Yemek ve içecek menüsü ile de diğer mekanlardan çok farklıdır. Örnek olarak Cafe 15 farklı ülkenin 38 markasının 57 çeşit birasını 62 farklı sunumla müşterileri ile buluşturabilen özel bir mekandır. Uluslararası bir çok lezzeti burada bulacaksınız ve kesinlikle memnun kalacaksınız. Diğer bir güzel yanıysa belirli bir yaş grubu değil her yaş guruba hitap etmesidir.

Geçen yıl Ankara’da Tunali Hilmi Caddeesinde şube açıktık sonra İzmir’de Kibris Sehitleri Caddesin de, İstanbul Şişhane’de, Alaçatı ve Antalya’da şubelerini açtılar.

Adresi: Hosnudiye Mah. Siloönü Sok. No:3
Telefon: (0222) 220 94 90
Twitter: @delmundocafe
Web: delmundocafe.com

Eskişehir’de ki Cafe Del Mundo için müşteri yorumları aşağıda ki gibidir;

– Batuhan Ç.: Eskişehir’de gidilecek fantastik mekanlardan biri. Sahiplerinden çalışanlarına kadar sıcak kanlı kişilerin çalıştığı hızlı servisi olan bu yere kesinlikle gitmelisiniz. Memnun kalacaksınız.

Erhan G.: Burayı sadece cafe olarak adlandırmak haksızlık olur. Hem çalışanları,hem hizmet kalitesi,hem lezzetli yemekleri hem de mekanın büyüleyici atmosferiyle mükemmel bir yer!

– Onur B.: Üniversite personeli için Del Mundoda en güzel gün perşembe. Giriş katta 3 biranizi bedava içtikten sonra sangria kampanyasını da boş geçmeyin

– Ulaş Ş.: Dünyanın farklı kültürlerini tanımak için. Yerine gidilip öğrenilmiş yemeklerin keyfine varabilmek için. Sıcak, keyifli ve eğlenceli bir mekan için…

– Çiğdem B.:Ben de böyle bir yer açsam keşke dedirten mekan! Çok keyifli, duvarlarinda dünyanın her yerinden objeler araba plakaları var.

– İrem Ş.: Del mundo aşktır, del mundo tutkudur, del mundo vazgeçilmezdir

– Tufan M.: Grasias grasias del mundo bawyera bawyera bawyera olene kadar del mundooo

– Onur B.: Bedava bir şişe tekila içmenin yolu pazar günleri quiz night’ı kazanmak. Bizim birçok kez yaptığımız gibi puhaha

– Sıla A.: Güzel mekan his mekan da o müziği öyle köküne kadar acmasaydiniz.da bizde birbirimizi duyabilseydik ayrıca tam bir karmaşa bilemedim ben rahat edemedim..ama mekân şık siz gidin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir